Haxhi Avdyli poston foto me Vjosa Osmanin, i ka disa fjalë për t’i thënë

Kandidati për deputet në listën e LVV-së, Haxhi Avdyli, ka falënderuar qytetarët për përkrahjen, pas rezultatit të mbrëmshëm, që nxorri partinë e Kuriti të parën.

Baby Boo

“Me ju përmend secilin jeni shumë. Përkrahja juaj për referendumin për ndryshim ishte madhështore”, shkruan ai ndër të tjera.
Postimi i tij i plotë:

Fjala -Falemindinderit- për secilin është pak. Me ju përmend secilin jeni shumë. Përkrahja juaj për referendumin për ndryshim ishte madhështore. Ju përkulemi juve që besuat në ne, sna latë vetë, edhe atëherë kur na shanë, e shpifën, na linquan , na përjashtuan, vetëm pse NE QËNDRUAM ME JU. Ne ishim, jemi dhe do jemi me ju dhe vetëm në shërbim tuaj.

Restorant Lumare