Haraçinë, ak*sident mes një autobusi të NQP dhe një veture (VIDEO)

Aksident trafiku ka ndodhur sot mes një autobusi të NQP Shkup dhe një veture në f. Haraçinë. Policët janë në vendin e ngjarjes dhe po analizojnë rastin. Deri tani nuk ka informacione për viktima ose persona të lënduar.

Baby Boo