Halil Kastrati: Janë paguar të gjithë iftaret për muajin e shenjtë të Ramazanit !

Hoxha dhe humanisti Halil Kastrati përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka bërë të ditur se janë paguar të gjitha iftaret që do të shërbehen nga kuzhina humanitare “Jetimat e Ballkanit” gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Ky është postimi i plotë:

Baby Boo

“Te gjithe ju qe po na shkruani dhe po na thirrni duke shprehur gadishmerin tuaj qe te jepni Iftar ne kuzhinen tone, ju bejm me dije qe nuk ka vende te lira ne asnje nate te Ramazanit per te dhene Iftar

“Jane paguar Iftaret ne kuzhinen tone, nuk pranojm para me, dhuroni ne aksione tjera”

Te gjitha Iftaret jan te rezervuara, kurse munde te ndihmoni ne aksionet tona qe i kemi çdo dite neper familje nkrejt Kosoven

Zoti ju shperblefte o bamiresa” ka perfunduar Kastrati

PaCensure