Grimeri i Dafina Zeqirit si kukull

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalet se prezantuari projekte moderne dhe që shpejtë kthehen në hite.
Dafina po përgatitet për të servuar risi të tjera para publikut.

Baby Boo

E, se çka, e di më së miri Dafina, e cila dontë duket kontemporane në projektin e radhës, që do të lansohet këtë verë.
Dafina për grim ka vendosur të bashkëpunoj me grimerin Arbër Bytyqi, i cili në këtë foto po duket si kukull e ngrirë.