Nasty D vjen me super projektin “CHOCO”


Nasty D së fundmi publikoi projektin më të ri të titulluar “CHOCO”.

Kënga është shkruar nga vetë artisti, në prodhim të Bigdeal Records. Tutje për vijat melodike është kujdesur vetë artisti në bashkëpunim me Mantra si dhe për videoklipin është kujdesur JIMMY9INE4OUR, dhe mban vulën e Fole Publishing.
Këngën mundet ta dëgjoni të plotë më poshtë./Pa Censurë