fbpx

Gjevgjeli, gjuetari plagos 29 vjeçarin

Me 12.01.2019 në ora 13.00 është lajmëruar se në eterin e fshatit Negorci, Gjevgjeli në vendin e quajtur “Smrekova cuka”, K.K.(52) nga fshati Negorci, derisa ka qenë duke u kthyer tek prona e tij me dhitë ka dyshuar se afër ka ujq dh ka gjuajtur me një pushkë gjuetie, të cilën e ka pasur me leje.

Pastaj K.K., sipas rrëfimit të tij është drejtuar tek vendi dhe e ka gjetur I.V.(29) nga Shtipi me lëndime në trup. K.K. me veturën e tij e ka dërguar I.V. në Spitalin e përgjithshëm në Gjevgjeli.

Është i njoftuar edhe prokurori publik ku po punohet për zbardhjen e rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.