Gjendet një i ri i mbytur në liqen

BELSH- Një person është gjetur i mbytur në liqen. Policia bën të ditur se viktima është identifikuar si E.H., 25 vjeç, banues në Belsh.

Baby Boo

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë në qytetin e Belisht por ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.