Fjolla Morina ka një vajzë tjetër nga martesa e saj e parë, kaq shumë është rritur!

Fjolla Morina aktualisht ndodhet në arrati. Por, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë asnjëherë.
Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, shkruan IndeksOnline.

Baby Boo

“Shpirti i mamit”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në llogarinë e saj në Instastory.
Vlen të përmendim faktin se Morina ka edhe një vajzë tjetër. Ndërkohë që së fundi ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë me një biznesmen i cili la gruan dhe fëmijët për të.