Fillon meçi Marku-Prodan, këtu mund ta ndiqni live


Ka nisur meçi mes Florian Markut dhe Maxim Prodan. Florian Marku synon titullin e IBF në kategorinë e mesme në boks.
Meçi kryesor i natës së sontme do të jetë ai mes Anthony Joshuas dhe Oleksandr Usyk. Meçin mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

http://www.ovostreams.com/totalsportek-anthony-joshua-vs-oleksandr-usyk-live-stream.php