Fero habit me deklaratën: “Nuk këndoj më në gjuhën Shqipe…”


Reperi i njohur nga Kosova, Fero ka dhënë një lajm të papritur për ndjekësit. Me anë të një postimi në Instastory, ai ka njoftuar anulimin e albumit.

Fero ka vendosur të mos këndojë më në gjuhën shqipe dhe ende nuk dihet arsyeja pas këtij vendimi.

“Anullohet albumi. Bella muzika e fundit e Feros në gjuhën shqipe. Shimi nimi të gjithë”, ka njoftuar reperi.