Fatime Fetai mysafire te shoqja e vet, festojnë “Sveti Jovanin” (Foto)

Prokurorja speciale publike, Fatime Fetai, mbrëmë ka qenë mysafire te shoqja e saj, Nora Shaqiri Markoviq, me rastin e festës ortodokse “Sveti Jovan”, raportojnë mediumet maqedonase. Nora Shaqiri është e martuar me muzikantin Marko Markoviq dhe shoqe e ngushtë e Fatime Fetait, transmeton Gazeta Lajm.

Baby Boo

Fotot nga festa e “Sveti Jovanit”, ku kanë qenë prezent edhe shumë mysafirë tjerë, Fetai dhe Shaqiri i kanë publikuar në facebook.