EMRI/ Ja kush është shoferi i Fatmir Xhafajt që u gjet i vdekur


Është identifikuar punonjësi i Gardës së Republikës që është gjetur i vdekur brenda makinës së tij.

Burime nga policia thanë se bëhet fjalë për Shkëlzen Qordja, i cili ishte me detyrë shofer i Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Ai është gjetur i vdekur në mjetin e tij pranë Gardës së Republikës.

Policia dhe prokuroria janë në vendin e ngjarjes.

Po hetohet në dy pista, vetëvrasje dhe krim. Kjo sepse brenda makinës është gjetur edhe një pistoletë.

Baby Boo