Ekzekutohet me armë zjarri një person në Mamurras

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe viktima është Indrit Pepa rreth 27 vjeç, i cili është vrarë në lagjen “Zef Hoti”.

Nuk dihen ende rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e saj dhe identifikimin e autorit.

Baby Boo