Edi Rama tall Lulzim Bashën duke e krahasuar me portierin e Liverpool


Edi Rama pas mbarimit të finales midis Real Madridit dhe Liverpool ka postuar në facebook një shkrim duke e krahasuar Lulzim Bashën me portierin e Liverpool i cili gjatë lojës pranoi 2 gola.

Ja se çfarë shkruan ai:

Baby Boo