Edhe Agim Bahtiri rezulton pozitiv me COVID-19

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.
Bahtiri ka njoftuar përmes rrjtetit social Facebook, se ka kryer testin për COVID-19.

Baby Boo

Ky është njoftimi i tij i plotë:
Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,
Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.
Shihemi së shpejti.