E rëndë, rrëzohet avioni me 100 persona në bord


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kubë.

Një avion është përplasur pak minuta më parë në aeroportin Jose Marti në Havanë.

Mësohet se avioni Boeing 737 është rrëzuar pas fluturimit, dhe sipas informacioneve kishte 100 persona ën bord.

Mediat e huaja shkruajnë se ai është rrëzuar menjëherë pas ngritjes, por ende nuk dihet nëse ka viktima apo jo.

Baby Boo