E RËNDË NË KORÇË, I RIU GJENDET I VARUR NË PEMË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në malin e Moravës në Korçë, ku një 24-vjeçar është gjendur i varur në një pemë.

Policia bën e dije se rreth orës 06:25, përgjatë rrugës për në Malin e Moravës, në periferi të Korçës, është gjetur i varur në një pemë, shtetasi I.M, 24 vjeç, banues në Korçë.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se i riu është vetëvarur pasi rezulton se në trupin e të riut nuk ka shenja dhune.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj.

Baby Boo