E njohët? Luizi sonte ka bërë atë që shumë pak shqiptarë munden ta bëjnë

Luizi është shfaqur me një look ndryshe mbrëmjen e sotme. Ai ka lyer sërish flokët, kësaj here duke g uxuar me ngjyrën jeshile.

Luizi ndryshon sërish look dhe këtë herë guxon shumë
Këngëtari ka marrë goxha komplimente nga banorët, por edhe publiku jashtë e ka pritur mirë look-un e tij të ri.

Baby Boo