“E mbivlerësuar”, modelja e njohur “godet” Oriola Marashin me deklaratën e papritur

Klarisa Pengu ishte njëra nga të ftuarat speciale të Top Arena-n e fundit.

Baby Boo

Modelja e njohur u gjend përballë Antonelës dhe pyetjeve pikante të saj.
E pyetur se kush është një modele shqiptare që sipas saj është e mbivlerësuar, Klarisa përmendi emrin e Oriola Marashit.

Antonela nuk u ndal me kaq duke kërkuar më shumë hollësi.
“Nuk i ka ato përmasat e duhura që karakterizojnë një modele”, u përgjigj Klarisa, e cila pa hezituar tha edhe emrin e vajzës e Klarisa Cenës, si vajza që nuk e ka merituar finalen e “She’s on top”.


Restorant Lumare