E dhimshme: Ndërron jetë në moshë të re sportisti i njohur kosovar

Sporti kosovar ka marrë një lajm të hidhur mbrëmjen e djeshme.Ka ndërruar jetë në moshë të re ish-karateisti, Sejdulla Veseli, dikur anëtar i klubit të karatesë Fituesi nga Ferizaj.Lajmin e ka bërë të ditur edhe trajneri i klubit Fituesi, Bajram Bajrami. “Paska ndërruar jetë ish kampioni i KK Fituesit, Sejdulla Veseli, një nga nxënësit e gjeneratës së artë të klubit”.“Ngushëllime Familjes dhe gjithë atyre që e njohën, Zoti na bashkoftë në xhehnet”, ka shkruar trajneri i KK Fituesi, Bajrami.

Baby Boo