Dy shkupjan u arrestuan në Tetovë

Mbrëmë (21-mars), gjysmë ore pas mesnate, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë arrestuar personat D.P. (28) dhe I.K. (33) nga Shkupi, të cilët paraprakisht ishin denoncuar nga 31-vjeçari G.S. nga Mavrova se në një lokal në Mavrovë, ku dy qytetarët e Shkupit po qëndronin me disa persona të tjerë, e kanë sulmuar fizikisht. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Baby Boo