“Drama”, një tjetër konkurrent i Përputhen nxjerr këngën e tij të parë (VIDEO)

Të gjithë ish konkurrentët e Pëpruthen i janë futur muzikës. Pas Melisës, Mevlanit, Erit, Arsimit, Ana Lleshit edhe një tjetër ish konkurrent i Përputhen, Rinian Leka ka realizuar këngën dhe klipin e tij të parë muzikor.

Baby Boo

“Drama” titullohet kënga e cila është një bashkëpunim më një vajzë që quhet Marigona. Klipi është si një mini film aksion që duket se ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, përveç faktit që këndon Riniani.