Donaldi pas largimit të Beatrix nga Big Brother VIP: “Sa e çuditshme më duket pa të”


Mbrëmë (21 janar) nga Big Brother VIP është eliminuar këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj.
Beatrix ishte e larguara e radhës nga vota e publikut, ndërsa ishte në nominim bashkë me Donald Veshaj dhe Eixhel Shkira.

Pas largimit të saj nga shtëpia, i prekur nga kjo ishte partneri i saj, Donaldi, të cilët nisën një romancë brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe ishte një prej ngjarjet më të komentuara.
Gjatë një diskutimi me banoren tjetër Egzona Rafuna në oborrin e shtëpisë pas spektaklit të mbrëmshëm, Donaldi i tha se i dukej e çuditshme pas Beatrixën.

“Sa e çuditshme më duket që nuk është Trixa”, ka thënë Donaldi.
Ndërsa, Egzona u shpreh se nuk u ka mbet shumë dhe kur të dal nga këtu do të jenë bashkë.
Ndërkohë, kujtojmë që të nominuarit e kësaj jave janë Monika Lubonja dhe Arbër Sulstarova.
https://www.instagram.com/p/CZBs08uBu5g/?utm_source=ig_embed&ig_rid=159f01b8-e731-4398-88c3-62b2bab8fa64

Baby Boo