“Doja ta çoja në shtëpi”, ja cili futbollist dëshironte që ta martonte Kidën

Kida është kthyer në një nga zërat më të dashur të muzikës. Emri i saj është një nga më të lakuarit në shtypin rozë.
Ajo shquhet për një lidhje të ngushtë me ndjekësit e saj të cilët shpesh i organizojnë surpriza të veçanta.

Baby Boo

Së fundmi futbollisti i njohur Valon Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vetë” dhe ka bërë një deklaratë të papritur për Kidën.
Valoni u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare pëlqen dhe “do ta çonte edhe në shtëpi”. Ai përmendi emrin e Kidës duke shprehur hapur pëlqimin për të.
Futbollisti mes tjerash tregoi se është “single” dhe do të donte që gruan ta kishte shqiptare.


Restorant Lumare