Djali 19 vjeç i pròpozon për martesë gruas 76vjeç! E dua me gjithë zèmèr

Kjo është një hístori që kálon çdo límit pasi një djalosh i ri dhe vetëm 19 jeç është dashùruar kokë e kèmbë me një 76 vjèçare. Ata thònë se dashùria e vèrtetë nuk njeh moshë.

Baby Boo

Djaloshi, emri i të cilit është Xhuzepe, pùshtòi intèrnètin pasi zbùloi se i kishte pròpòzuar të dashurës së tij, e cila është 76 vjeç.

Në një vídeo, e cila është parë mbi 16.1 mílion herë në rrjètet sòciále, i riu shíhet i gjùnjèzuar me një tufë tùllùmbacesh në dorë dhe duke pùthùr me pásíon të dashùrën e tij pasi i pròpòzon.

”La nòstra pròmessa” shkrùan ai në pòstimin e tij, e cila do të thotë “prèmtimi ynë”, në gjuhën italiane. Ky djalë që ka grùmbùlluar afër 190,000 fánsa, ndáu gjithashtu një imázh të një unaze máhnítëse.

“Dhe ky është vètëm fíllimi i një serie të gjatë,” tha ai pavárësisht reágimit të kòmèntuesve të shumtë. Pas zbùlimit të moshës së tyre, e fèjuara e Xhuzepes është quájtur nga kòmentùesit edhe gjyshja e tij në disa raste.