Demi Rose thotë se do ta braktis planetin: Kush do të vijë me mua


Modelja e njohur, Demi Rose, njihet për pozat e saj provokuese që i publikon në rrjete sociale.

Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të komentuar, e krejt kjo për shkak të linjave trupore dhe imazhe atraktive.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Demi ka publikuar një fotografi ku shihet në një veshje metalike.

“Gati për të braktisur planetin, kush do të vijë me mua”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Ajo edhe kësaj here ka lënë me gojëhapur 14.1 milionë ndjekësit e saj përmes pozave të marra në një ambient të shkretë.

Kujtojmë se bukuroshja brune është duke qëndruar në Londër, për shkak të pandemisë coronavirus.

Baby Boo