Demi Rose: Nuk po mund t’i vesh bikinet e mia, korona shko në dreq të mallkuar

Demi Rose: Nuk po mund t’i vesh bikinet e mia, korona shko në dreq të mallkuar

Baby Boo

Demi Rose ka folur për kohën e vetizolimit.

Modelja Demi Rose duket se është lodhur nga kjo gjendje pandemie, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Demi Rose ka foluar për hapat e saj të deritanishëm në jetë, shërmin nga “trauma” derisa ka thënë se po punon në kuzhinë në bikine gjatë izolimit.

“E tëra çka kam janë modelet e bikineve. Jam e sëmurë për ta veshur tërë këto modele të cilat i kam blerë derisa rri kot e mbyllur. Corona me të vërtetë na ka ngul, me të vërtetë na ka shkatërruar. Shpresoj që të qëndroni në shtëpi si unë”, tha ajo.

“Po meditoj, po përpiqem që të lexoj sa më shumë libra. Unë dhe Teddy me të vërtetë janë të mërzitur. Në të vërtetë dua që sa më shpejt korona të shkoj në dreq të mallkuar”, ka përfunduar modelja gjatë një paraqitje të fundit publike.