Daut Haradinaj: Tayna është e preferuara ime

Si të gjithë edhe fytyrat politike kanë artistat e tyre të preferur. Kështu zbuloj edhe Kandidati për kryetar të Prishtinës, nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj.
Haradinaj së fundi, ka qenë i ftuar në emisionin veror “Natë Vere” në T7.

Politikani i njohur ka rrëfyer gjëra të pa ditura rreth jetës së tij ku në mesin e ishte se a e njeh Taynen.
Haradinaj u përgjigj duke thënë se e njeh dhe është e preferuara e tij.

Baby Boo