Dalin pamjet e arrestimit të kreut të komunës dhe familjarëve të tij (VIDEO)

I akuzuar për trafik të cigareve është vënë në pranga kreu i komunës.

Ndërkohë që Policia e Maqedonisë ka publikuar pamje pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Novo Sellës, i cili u vu nën pranga gjatë ditës së djeshme.

Boro Stojçev mbrëmjen e djeshme u arrestua nën dyshime për kontrabandë me cigare.

Stojçev është ndaluar së bashku me gruan, djalin e tij dhe një bashkëpunëtor tjetër, ndërsa sipas disa mediave, arrestimi i tij është shoqëruar edhe me të shtëna armësh.

Me poshtë kemi Videon nga aksioni policor ku u arrestua kryetar i Komunës NovoSellë, Boro Stojçev.

Video nga aksioni policor ku u arrestua kryetar i Komunës Novo Sellë, Boro Stojçev

Video nga aksioni policor ku u arrestua kryetar i Komunës Novo Sellë, Boro StojçevLEXO: http://portalb.mk/540829-e-kapin-duke-trafikuar-cigare-arrestohet-kryetari-i-komunes-novo-selle/

Publiée par Portalb sur Mercredi 11 juillet 2018

Baby Boo