Bleroi i thotë Afronës mosmirënjohëse …

Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…”.

Kështu ka zgjedhur t’i përgjigjet Blero Muharremi deklaratës së fundit të Afrona Dika.

Edhe ish-çifti nuk bëri përjashtim. Prej kohësh po përflitet se janë ndarë, ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar publikisht. Këngëtari dhe modelja zgjodhën “thumbat” në rrjete sociale për t’i lënë të gjithëve të kuptojnë që nuk janë më bashkë.

Ndonëse së fundmi Blero bëri një lëshim, duke e “uruar” për ditëlindje, Afrona ka zgjedhur të shikojë përpara.

Kujtojmë që gjatë ditës së djeshme modelja publikoi në Instastory një postim ku shkruhej: “Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa budallallëqe ke humbur kohë”, duke i vënë mbishkrimin: “Kështu është jeta”.

Baby Boo