Bleona tregon anën e saj materialiste, ja çfarë kërkon!

Bleona Qerreti është gjithmonë në qendër të vëmendjes, për shkak të karakterit të saj pa komplekse, ndërsa ka treguar gjithmonë se di si të tërheqë vëmendjen.

Baby Boo

Këtë herë, në postimin e saj në Facebook, Bleona ka treguar anën e saj materialiste.

Në foton e postuar ku shihet një pllakë ari dhe piruni me lugën vendosur mbi një pjatë, Bleona tregon se ky është mëngjesi i saj.

Ndërkohë Bleona së fundmi ka publikuar edhe këngën e saj më të re të titulluar “Haters”.