Bervenicë, taksisti sulmon 18 vjeçarin nga Tetova

Bervenicë, taksisti sulmon 18 vjeçarin nga Tetova
Mbrëmë (04-maj) në ora 03 e 15 minuta, 18-vjeçari B.B. nga Tetova, në SPB Tetovë ka raportuar se një orë më parë pas kthimit nga Bërvenica në Tetovë ka qenë i sulmuar fizikisht nga taksisti A.M. (34) nga ky fshat.
Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Baby Boo