Bekteshi pozitiv me Covid-19, apelon për kujdes

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, nëpërmjet një statusi në Facebook informoi se sot pas testimit të bërë për Covid-19 ka rezultuar pozitiv.

Baby Boo

Bekteshi në rrjetin social Facebook shkruan: Dua t’ju njoftoj që edhe përkundër përpjekjeve maksimale dhe respektimit të protokoleve sapo më informuan se kam rezultuar pozitiv me COVID-19, nga testimi i bërë sot paradite.Fatmirësisht nuk kam asnjë simptomë dhe familjarët në testimin e sotshëm që të gjithë janë negativ.

Të nderuar miq,familjarëDua t’ju njoftoj që edhe përkundër përpjekjeve maksimale dhe respektimit të protokoleve sapo më…

Publiée par Kreshnik Bekteshi sur Mercredi 22 juillet 2020