Behgjet Pacolli: “Graniti është dhe mbetet krenaria jonë!”

Politikani dhe biznesmeni i njohur kosovar, Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook ka treguar se është i lumtur për faktin që Serbia do të hetohet nga FIFA për diskriminim. Pacolli tha se për këtë kishte bërë thirrje edhe në rrjetin social Twitter dy javë më parë. “Graniti është dhe mbetet krenaria jonë! Urime!”, ka shkruar tutje Pacolli.
Postimi i plotë i tij:
https://www.facebook.com/100044367011944/posts/pfbid02QxKd6GHok5AJeGRe78xwgiEoZusRAsKd9PA6NQM9WWfCf2nwjXCve52ea9Nhfddtl/?mibextid=Nif5oz

Baby Boo