Bashkëjetoi me Cozman, rrëfehet ish-partnerja: E ndjeva moralin tim të cenuar


Pas një kohe të gjatë të distancuar nga skena e po ashtu edhe jeta publike, Cozman, befasoi të gjithë kur bëri publike lidhjen e tij të dashurisë me një vajzë të quajtur, Fjolla Myftiu.
Derisa çifti publikuan imazhe e video të ndryshme përkrah njëri-tjetrit u mësua se të njëjtit i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Kjo u zbulua në rrjete sociale meqë nuk kanë asnjë foto bashkë dhe se nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.
Ish- e dashura e Cozman, Fjolla ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku tregoi disa detaje rreth ndarjes.

“Unë jam person që parapëlqej paqen edhe harmoninë edhe në momentin që hyjnë mes lidhjes xhelozia, posesiviteti e këto ndjenja negative, unë e ndjeva veten dhe vlerat e mia e moralin tim të cenuar. Ky ishte problemi më i madh mospërputhja e vlerave”.