Arrestohen dy kosovarë në Serbi

Dy kosovarë janë arrestuar nga Policia e Serbisë, në Konçul, fshat ky në afërsi të zonës kufitare të Dheut të Bardhë.
Pas konfiskimit të rreth katër kilogramëve marihuanë, policia ka arrestuar të dyshuarit D.A (36 vjeç) dhe D.P (26 vjeç),raporton Tanjug, shkruan Indeksonline.

Të dyshuarit thuhet se janë njëri nga Gjilani dhe tjetri nga Kamenica.

Baby Boo