Armina Mevlani ndahet nga Shkëlzen Berisha

E kishte kapur disa herë mat por per shkak te lekëve, i duhej ta toleronte. Nje nga vajzat e papuna te rruges “Myslym Shyri” ne Tirane , Armina Mevlani, ish e dashura e djalit te papunë të Sali Berishes, eshte ndare nga Shkelzeni. Djali i vetem i ish presidentit dhe kryemistrit demokrat Berisha, e kishte tepruar shoqerine e tij me djalin e ish presidentit socialist Rexhep Meidani. Denion Meidani, nje nga homoseksualet me te parregullt e më të konsumuar te Tiranes pati depertuar ne familjen e djalit te Saliut duke shkaterruar keshtu edhe zakonet kanunore, edhe traditat fisnore.

Pavaresisht katrahures, ne te gjithe kete mesele bajate më e humbura doli Armina Mevlani e cila kurre nuk u martua dhe kurre nuk lindi femije me djalin e Saliut. Fundja Sali Berishes i intereson me shume krushqia e re me Rexhep Meidanin se ne kete menyre mban lidhje delikate me Edi Ramen.

Kemi vettingun neper kembe. Sakrifikojme Arminen, fitojme djalin e Rexhepit e njekohesisht fitojme edhe mos ndëshkimin!!!

Baby Boo