Ana e Perputhen: “Jeta ime nje tragjedi”. Vdekja e babait dhe nena e cila e braktisi.

Ana e Perputhen eshte nje nga vajzat qe ka terhequr me shume vemendjen ne emision. Fillimisht ajo pati nje pelqim ndaj Fatjonit por me hyrjen e Atdheut historia mori tjeter rrjedhe.

Ajo c’ka na ka bere pershtypje eshte fakti se Ana perlotet dhe eshte shume e ndjeshme ne situata nga me te ndryshmet ne emision.

Baby Boo

Here pas here ajo ka treguar se ka kaluar nje te shkuar te veshtire por do te flase kur te vije momenti.

Burime prane Anes kane rrefyer per Kryefjala.com se e shkuara e Anes eshte vertete e dhimbshme. Ana eshte rritur pa nene dhe pa baba. Fatkeqesisht babai eshte ndare nga jeta per arsye qe nuk behen te ditura dhe ne kete moment te veshtire nena e saj e ka braktisur. Ana ishte vetem nje femije kur u perball me kete dhimbje kaq te madhe.
Kjo ka ndikuar teper ne karakterin e Anes e cila ka perjetuar dy humbje ne te njejten kohe. Nje humbje i ka ardhur nga fatkeqesia dhe tjetra nga papergjegjshmeria.