Albërije Hadërgjonaj sfidon vajzat e reja: “Pa filtra dhe me katër orë gjumë dukem më bukur”

Albërie Hadërgjonaj vazhdon të mbetet senzacion i bukurisë përkrah viteve mundohet që të mbajë gjithmonë veten në top formë.
Së fundmi këngëtarja nga Deçani ka vendosur t’ju jep fund komenteve negative për përdorim të filterave në Instagram, ku ka publikuar një video në të cilën shfaqet shumë natyrale, shkruan Pa Censurë.

Baby Boo

“Ka qenë e vrullshme këto ditë, turne dhe këngë! Aspak gjumë. Dikush më kërkoi të postoja pa filtra lol (oh jam nanush)”, ka shkruar Albëria në një video të publikuar pa filtra në InstaStory, duke treguar se është me vetëm katër orë gjumë dhe e lodhur nga angazhimet në dasma e koncerte. /Pa Censurë/