Aktorja e famshme kosovare ka motrën kandidate për deputete, i del në mbeshtetje

Aktorja e njohur kosovare, Edona Reshitaj, i ka dal në mbështetje motrës së saj, Albenës, e cila garon për deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, Reshitaj ka thënë se është një artiste apolitike, por se e mbështet motrën e saj sepse e njeh dhe i beson më shumë se kujtdo tjetër.

“Une jam nje artiste apolitike, por motren time e mbeshtes, sepse e njoh dhe i besoj me shume se kendo tjeter. Njerez te tille i duhen vendit ma shume se kurre. Uroj dite me t’mira per te gjithe ne”, ka shkruar ajo.

Postimi i plotë në linkun më poshtë:
https://www.facebook.com/edona.reshitaj/posts/10158323832792585

Baby Boo