Ak*sidentohet me motor i riu ndëron jetë

Mbrëmë në orët e vona, fshati Pallaticë është tronditur nga lajmi për humbjen e jetës së një të riu 30 vjeçar. Sipas informatave të portalit “tetova1”, 30 vjeçari është ak*sidentuar me motor në njërën nga rrugët e fshatit.

Baby Boo

Dhe për fatë të keq pl8*agët e ak*sidentit ishin fa*tale për jetën e të riut. Gjatë ditës pritet të kemi konfirmim zyrtar nga organet e MPB-së në Tetovë.