Aksident zinxhirë në rrugën ‘Stankovec’


Sapo ka ndodhur një askident zinxhirë në rrugën ‘Stankovec’, tek ura në drejtim për të vazhduar në kthesën për autostradën Shkup-Tetovë njofton Pa Censurë.

Tre vetura janë aksidentuar si pasojë, njëra veturë ka humb kontrollin dhe ka goditur edhe dy të tjera.

Ekipet e policisë janë në vend ngjarje. Nuk raportohet për të lënduar.
Ju mbajmë të informuar për detajet./PaCensurë