Aksident trafiku në Shkup, ndërron jetë motoçiklisti

Mbrëmë vovë, pak para mesnate në Bul. Kiro Gligorov në Shkup ka ndodhur një aksident trafiku mes një makinë e tipit Mercedes me targa të republikës së Serbisë e drejtuar nga A.K. 41 vjeçar nga Serbia, dhe një motoçiklete “Kavasaki”, me targa atë Shkupit drejtuar nga M.P. 32 vjeç nga fshati Stajkovci-Shkup. Gjatë aksidentit motoçiklisti ka ndërruar jetë në vendngjarje. Është kryer ekspertizë nga ekipi i SPB-Shkup.

Baby Boo