Aksident trafiku mes 4 makinave në Tetovë, nuk ka të lënduar


Një aksident trafiku në Bulevardin “Blagoja Toska”, ku u përfshinë katër automjete ka shkaktuar bllokim të trafikut pasditen e sotme në Tetovë.

“Në orën 12.25 pasdite, është raportuar aksidenti në SPB Tetovë. Në aksident kanë marrë pjesë makinat të markave “Audi”, “Renault” dhe “Toyota” me targa të Tetovës dhe makina e tipit “Golf” me targa të Shkupit. Makina Audi ka goditur makinën Toyota, pas së cilës makina goditi Toyota ka goditur makinat e tjera. Askush nuk është lënduar”, njoftojnë nga SPB Tetovë.

Baby Boo