Aksident i tmerrshëm me motora në autostradën Tetovë-Shkup në afërsi të Treboshit


Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Tetovë- Shkup në rrugën për në hyrje të fshatit Trebosh.

Siç mëson portali TetovaSot nga burime jozyrtare, në aksident janë përfshirë disa të rinjë me motora, dhe për pasojë dyshohet edhe për disa të lënduar.

Ekipet e policisë dhe ndihma e shpejtë kanë arritur në vendngjarje./TetovaSot

Baby Boo