Aksident i rëndë trafiku në lagjen Çento të Shkupit

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në lagjen Çento të Shkupit.

Baby Boo

Sipas informacioneve, makina ka ikur nga ndjekja e policisë dhe me shpejtësi të madhe i ka prerë rrugën një furgoni dhe më pas vetura ka goditur një dru, ndërsa furgoni është rrokullisur.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes për të bërë inspektimin e rastit.Për aksidentin në fjalë, pritet që sonte ose nesër Ministria e Punëve të Brendshme të dal me informacione shtesë.
https://twitter.com/aps_aana/status/1392945907356872705?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1392945907356872705%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Ftv21.tv%2Faksident-i-rende-trafiku-ne-cento-te-shkupit-video%2F

Restorant Lumare