A i ka mbetur hatri Thaçit që i ikën nga PDSH-ja Imer Selmani dhe Rufi Osmani, ja si përgjigjet ai (VIDEO)

Kryetari i PDSH-se Menduh Thaçi mbrëmë ishte i ftuar ne emisionin Tv21 ku foli per zgjedhjet e 15 korrikut si dhe platformen e PDSH-se.

Ne njeren nga pyetjet e gazetarit ku u pyet se a i ka mbetur hatri Menduh Thacit qe kane ikur njerzit nga PDSH-ja mes tyre edhe Imer Selmani dhe Rufi Osmani ja si u pergjigj ai.

A i ka mbetur hatri #Thaçit me #ImerSelmanin dhe #RufiOsmanin se ikën nga PDSH-ja?

Kreu i #PDSH-së #MenduhThaçi flet për #ImerSelmanin dhe #RufiOsmanin. A i ka mbetur hatri për ikjen e tyre nga partia?

Publiée par TV21 sur Mardi 7 juillet 2020

Baby Boo