‘A është Genta me barrë?’, përgjigjet Big Mama


Këngëtarja Big Mama po qëndron në Turqi, siç bën shpesh.

Mbrëmjen që lamë pas ajo është takuar me kolegen e saj Gentën dhe partnerin, Ustan.
Në një natëtipike Stambolli nuk mungonte çaji por rrjedhimisht as pyetjet e fansave.

Një nga ndjekësit e Big Mamës e ka pyetur nëse Genta është shtatzënë, siç raportohet!
Me natyrën e saj sportivedhe plot humor, përgjigja e Bigit ka qenë si gjithnjë, epike.

“Nuk jam gjinekolog” – është shprehur ajo.
Genta në fakt është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.