A ekziston një dietë e përkryer? Pyetja që vlen 1 milionë!

Shkencëtarët nuk kanë përcaktuar ende se çfarë përfaqëson një dietë perfekte por një menu ideale konsiston në: Mëngjes – banane dhe luleshtrydhe të ëmbla, një fetë bukë e zezë me margarinë luledielli dhe mjaltë. Drekë – sallatë peshku dhe zarzavatesh dhe kivi si frut. Darka – pulë me bizele, patate të pjekura dhe sallatë jeshile , si ëmbëlsirë petull me reçel frutash. Pini pa kursyer ujë, lëng zarzavatesh jeshile dhe sallatë, çaj vegjetal dhe lëng limoni.

Baby Boo