A do ta votoje Izet Mexhiti qeverinë e re? Mexhiti: Do shohim! (Video)


Nënkryetari i BDI-së dhe deputeti i kësaj partie Izet Mexhiti, nuk shpalos vendimin e tij, nëse do të votojë apo jo Qeverinë e re të Kovaçevskit, shkruan gazeta LAJM. “Do të shohim”, është përgjigja e tij kur pyetet si do të votojë për Qeverinë e re. “Qendrimi im për ministrat e BDI-së mbetet i njejtë. Ka akoma mosmarrëveshje por do t’i diskutojmë brenda partisë për të bërë një BDI më të fortë”, u shpreh Mexhiti./Gazeta LAJM.

Baby Boo

https://www.youtube.com/watch?v=mWHPnjmDYeo&t=39s